وکیل طلاق

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل طلاق و دعاوی خانوادگی حق الوکاله اقساطی

وکیل طلاق و دادگاه خانواده در فرصتی بسیار کوتاه و هزینه حق الوکاله بسیار پایین وکیل از ابتداء تا انتهاء حتی بصورت اقساطی اماده پذیرش پرونده طلاق شما میباشد .

در کلیه امور در خواست طلاق چه از جانب وکیل باشد و چه از جانب زوج یا زوجه بجز طلاق توافقی دادگاه باید در راستای ایجاد صلح و سازش موضوع را به داوری ارجاع دهد .

دادگاه خانواده به وکیل طرفین که وکالت رسمی جهت طلاق را در پرونده ثبت نموده اند یا به طرفین ابلاغ می کند که ظرف یکهفته داور به دادگاه معرف نمایند .

داور می بایست از بستگان طرفین ، متاهل و حداقل ۳۰ سال سن داشته باشند در صورت نبودن چنین شخصی در میان بستگان زوجین می توان افراد واجد شرایط دیگر را جهت داوری طلاق معین نمود و در صورت سر پیچی زوج یا زوجه از معرفی داور یا عدم توانائی آنان دادگاه با در خواست وکیل هر یک از طرفین مبادرت به تعیین داور طلاق خواهد نمود .

جهت صدور دادنامه طلاق ابتدا موضوع به داور و یا مراکز مشاوره خانوادگی ارجاع میگردد و پس از اخذ نظر مرکز مشاوره خانواده رای مقتضی صادر میگردد.

در دادنامه طلاق با رعایت شروط ضمن عقد سند ازدواج در خصوص مهریه ، جهیزیه ، نفقه زوجه و فرزندان تعیین تکلیف گردیده و حضانت فرزندان و اجرت المثل ایام زوجیت و نحوه و چگونگی نگهداری اطفال و فرزندان مشترک بعد از طلاق و نحوه و ترتیت زمان و مکان ملاقات پدر و مادر با فرزند معین میگردد .

مدت اعتبار حکم طلاق ۶ ماه پس از انقضای مهلت فرجام خواهی است و در صورت صدور گواهی عدم امکان سازش یا اعلام حکم طلاق به دفتر خانه رسمی طلاق سه ماه می باشد . چنانچه ۳ ماه بعد از صدور گواهی عدم امکان سازش از جانب دادگاه خانواده این نامه به دفتر خانه رسمی طلاق جهت اجرای صیغه طلاق تسلیم نشود ، گواهی صادره از درجه اعتبار ساقط است .

در اجرای حکم طلاق سردفتر به نمایندگی جهت اجرای صیغه طلاق در صورت امتناع زوج از حضور در محضر و در دفتر خانه رسمی ازدواج و طلاق معرفی میگردد و چنانچه ظرف یک هفته از ابلاغ در دفترخانه جهت امضاء صیغه طلاق حاضر نشود سردفتر به جای زوج امضاء نموده و دادنامه طلاق بدون حضور شوهر اجرا میگردد .

جهت اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری در امر خانوادگی و یا مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری رایگان با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۱۶۱۱۲۱   با ما تماس حاصل فرموده و یا با هماهنگی قبلی به نشانی : تهران ـ میدان فردوسی ـ

نرسیده به خیابان استاد نجات الهی ـ پلاک ۱/۷ مراجعه فرمائید .

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل طلاق و دعاوی خانوادگی حق الوکاله اقساطی
مشاوره حقوقی رایگان با وکیل طلاق و دعاوی خانوادگی حق الوکاله اقساطی

 

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*

    برای تماس با واتس اپ ما کلیک کنید!
    برای مشاوره رایگان تماس بگیرید